Tercüme

Tercüme Hizmetleri

Dünyanın dört bir yanından bizimle iletişime geçebilirsiniz, ancak ofislerimiz İngiltere'de ve Türkiye'de bulunmaktadır.

Çeviri sektöründe geniş hizmet yelpazemiz dışında işinizi destekleyecek ekstra hizmetlerde sunmaktayız. Çevirmen kadromuz gerekli niteliklere ve yeterliklere sahip olduklarından projelerimizi gönül rahatlığı ile alanında uzman tercümanlarımıza atamaktayız.

Kaliteyi ilke edinip profesyonel bir yaklaşımla hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bize vermiş olduğunuz projeler için yüksek standartlar belirleyip, durum tespiti ile yönetiyoruz. Etkin zaman yönetimi sistemi ve kaliteye odaklanmamız sayesinde Yeminli Tercümeleriniz ve diğer tüm çeviri projelerinizi tam doğruluk ile son başvuru tarihine sıkı sıkıya bağlı kalarak teslim ediyoruz.

Tercüme hizmetinin her aşamasına büyük önem veriyor ve bu nedenle % 100 doğruluk elde etmeyi amaçlayan redaksiyon servisi ile kalite kontrolüne yönelik adımlar atıyoruz.

Bir çevirinin orijinal metne kıyasla daha düşük kaliteli olmasının size yaratabileceği sorunları tahmin edebiliyoruz. Tecrübeli, nitelikli ve profesyonel tercümanlarımız riskleri ortadan kaldırmaya yönelik tüm önlemleri alıyor, bununla birlikte zaman, para ve itibar kaybını da önlemiş oluyoruz.

Ancak sadece tercüme hizmeti sunmuyoruz, size tam bir hizmet paketi sunabiliriz, bu nedenle çeviri gerektiren bir broşürünüz veya yeniden düzenlenmesi gereken bir videonuz varsa, şimdi nasıl yardım edebileceğimiz konusunda görüşmek için bizimle iletişime geçiniz.